FINANCOVANIE


NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE POTRIEB NA BÝVANIE


Spoločnosť Hypo – broker db, s.r.o. zaoberajúca sa sprostredkovaním hypotekárnych úverov vznikla v júni 2004, ako prvá firma špecializujúca sa na sprostredkovanie hypotekárnych úverov v Košiciach.

Po rokoch skúseností v bankovom sektore, špeciálne v oblasti hypoték, naozaj dobre chápeme, čo zažívajú ľudia pri kúpe nehnuteľnosti. Väčšinou ide o ich celoživotné úspory alebo úver, ktorý musia splácať každý mesiac po dobu mnohých rokov. Nie sú to ľahké rozhodnutia, no ak viete, že sa na makléra môžete spoľahnúť, robia sa o čosi jednoduchšie. A to je naša úloha, byť Vám spoľahlivým partnerom pri týchto životných krokoch. Bezplatne Vám poradíme, pomôžeme a vyberieme ten najlepší spôsob financovania.

Konkurenčnou výhodou našej spoločnosti je úzka špecializácia maklérov pracujúcich v našej kancelárii len na sprostredkovanie úverov. O odbornosti maklérov z nášho teamu svedčí aj počet spracovaných úverov ročne. Team pozostávajúci zo štyroch maklérov spracuje ročne v priemere dlhodobo okolo 200 úverov v celkovom objeme 15 miliónov EUR.

Spoločnosť spolupracuje so všetkými hypotekárnymi bankami pôsobiacimi na území  Slovenska a taktiež so stavebnými sporiteľňami, spoluprácou s ktorými pomáhame klientom dofinancovať kúpu nehnuteľnosti. Banky nás na dennej báze informujú o novinkách, nových produktoch a zmenách týkajúcich sa úverov, takže vieme pružne reagovať na zmeny, ktoré sú v súčasnej dobe časté a je veľmi dôležité na tieto zmeny reagovať, samozrejme v prospech klientov.

Okrem vlastných klientov robíme hypotekárny servis aj pre spolupracujúce realitné kancelárie, ktoré oceňujú rýchlosť informácií ohľadne možností klientov pri financovaní kúpy nehnuteľnosti.

Vzhľadom na úzke prepojenie spoločnosti TOBI Real, s.r.o a Hypo – broker db, s.r.o. má klient kupujúci nehnuteľnosť výhodu komplexného a bezplatného riešenia právneho, hypotekárneho a katastrálneho servisu na jednom mieste.

V prípade, ak hľadáta pomoc a poradenstvo v oblasti hypoték, pokojne nás kedykoľvek kontaktujte


Spolupracujúce komerčné banky a pobočky zahraničných bánk na Slovensku:

Informatívna úverová kalkulačka