Recenzie

Predaj | BYT

Košice IV - Košice-Juh

35 m2

Som nadmieru spokojnou klientkou realitnej kancelárie Tobi Real Košice, od poskytnutia nadštandartných služieb pri prenájme môjho bytu v Košiciach až po pomoc pri sprostredkovaní takmer nedosiahnuteľnej hypotéky.

Predaj | BYT

Košice I - Košice-Sever

55 m2

Poďakovanie za úspešný predaj, keďže sme mali málo času a podarilo sa to, nami stanovenej max. lehote.

Predaj | BYT

Košice II - Košice-Západ

64 m2

S Tobi Real máme výbornú skúsenosť. Naozaj profesionálny a ľudský prístup. Obchod prebehol napriek sťaženej momentálnej situácii bez problémov.

Predaj | BYT

Slovensko - Košický kraj

69 m2

Veľmi pekne sa chcem poďakovať realitnej kancelárii TOBI Real za úžasnú spoluprácu pri kúpe nášho nového bytu. 

Chcem hlavne vyzdvihnúť profesionalitu,  odbornosť,  skúsenosti a hlavne príjemný a ľudský prístup, zvlášť pani Tobiarčikovej, ktorá s nami po celý čas komunikovala a informovala nás o všetkých ďalších krokoch. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. 

Odporúčam realitnú kanceláriu TOBI Real, či už pri sprostredkovaní predaja alebo kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti. 

Hodnotenie 5*****.

Ďakujem veľmi pekne 

Predaj | BYT

Košice II - Košice-Západ

54 m2

Bol som maximalne spokojný. Byt predali rýchlo, fotky, video, prezentácia na sieťach boli perfektné. Prístup skvelý, vyšli mi vo všetkom v ústrety, poradili, ak som niečo nevedel. Pred rokom som cez nich kúpil garáž, takže viem posúdiť aj z pohľadu kupujúceho. Záleží im na tom, aby boli spokojné obe strany. Profi maklérska robota.

Predaj | BYT

Košice IV - Košice-Juh

68 m2

Predaj našej nehnuteľnosti sme nemohli zveriť do lepších rúk ako je Tobi Real. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Počas celého procesu boli profesionálni, nápomocní a veľmi milí 😊. Ocenili sme home stageing, ktorý určite prispel k rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Tobi Real maximálne odporúčam a v budúcnosti ešte určite využijeme ich služby 😉.

Vrelo odporúčam Tobi Real realitnú kanceláriu. Vďaka ním sme si našli náš domov. Vysoká úroveň, profesionalita a v neposlednom rade milý prístup každého jedného, čo sa na našej kúpe podieľal bol vynikajúci.

Každému kupujúcemu/predavajúcemu odporúčam všetkými piatimi.

Ďakujeme ❤️

Predaj | DOM

Košice IV - Slovensko

148 m2

Profesionálny, aktívny a zároveň ľudský prístup. Presne to, čo človek potrebuje keď rieši tak dôležitú vec ako je predaj jednej nehnuteľnosti a kúpa druhej.

K. Norková

Prenájom | BYT

Osloboditeľov - Košický kraj

37 m2

Som nadmieru spokojnou klientkou realitnej kancelárie Tobi Real Košice, od poskytnutia nadštandartných služieb pri prenájme môjho bytu v Košiciach až po pomoc pri sprostredkovaní takmer nedosiahnuteľnej hypotéky.

S. Achimská

Predaj | BYT

Košice I - Košice-Staré Mesto

49 m2

Tymto sa chcem podakovat pani Meckovej za profesionalny a nadstandardny pristup pri predaji nasich nehnutelnosti (pradaj riesila mne aj manzelovi). 

Vdaka nekonecnej ochote urobit vzdy viac povazujem p.Meckovu za jednu z najlepsich maklerok. Kazdemu kto nechce mat nocnu moru pri predaji alebo kupe nehnutelnosti vrelo odporucam. Dakujeme!

Jakubikovci

Predaj | BYT

Slovensko - Košický kraj

59 m2

Tymto sa chcem podakovat pani Meckovej za profesionalny a nadstandardny pristup pri predaji nasich nehnutelnosti (pradaj riesila mne aj manzelke). Vdaka nekonecnej ochote urobit vzdy viac povazujem p.Meckovu za jednu z najlepsich maklerok. Kazdemu kto nechce mat nocnu moru pri predaji alebo kupe nehnutelnosti vrelo odporucam. Dakujeme!

M. Jakubik

Predaj | DOM

Košický kraj - Slovensko

360 m2

Chceme sa JUDr. Meckovej a celému tímu Tobi Real úprimne poďakovať za ich prácu, ochotu, trpezlivosť a ľudskosť, s akou k nám pristupovali. Vymeniť dom za dom nie je jednoduché, a to hlavne po skoro 40 rokoch, kedy je človek na niečo zvyknutý a dokonca to staval vlastnými rukami. Rovnako predať dvojgeneračný dom, ktorý dnes už nie je štandardom, sa nám zdalo takmer nemožné.
O to viac sa tešíme, že sa to s ich pomocou uskutočnilo, a že nám zabezpečili pohodlný proces predaja a kúpy, a my sme sa skutočne mohli sústrediť na sťahovanie a zariaďovanie. Tým, že nám našli kupcu nášho domu a zároveň ideálny domček pre nás, nám veľmi pomohli. V Tobi Real vedeli zabezpečiť všetku dokumentáciu a „vybavovačky“ a poradili nám aj to, ako postupovať ďalej.
Podarilo sa im splniť náš sen o príjemnom a spokojnom bývaní. Úprimne ďakujeme, Viera s rodinou. 

Predaj | BYT

Mier - Slovensko

54 m2

Dobrý deň,

dnes mi bol odovzdaný byt, ktorý som si kúpil cez hypoúver, vybavený tiež v TOBI Real, celý proces od začiatku do konca prebehol hladko, aj vďaka profesionalite jednotlivých článkov - pracovníkov TOBI Real kancelárie. Týmto by som sa chcel poďakovať p. Minďarovej, p. Doliňákovej, p. Tobiarčikovi a spol., ktorí sa na tom ešte podieľali :)

K. Nagy