Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

REZIDENCIA MOYZESOVA

MOYZESOVA

Jedinečná rezidencia v samotnom srdci historického centra Košíc. Výnimočná svojím moderným duchom. Unikátna v každom smere.

V PREDAJI
REZIDENCIA MOYZESOVA
V PREDAJI

Základné info o projekte

Rezidencia Moyzesova vyčnieva z radu nie len svojou lokalitou, ale aj krásnym prepojením starej a novej architektúry, kde si na svoje prídu jednotlivci, páry či rodiny s deťmi. V rezidencii nájdete byty od 2 izbových až po 4 izbové.

Pred vstupom do rezidencie sa nachádza veľkolepý mestský park, kde si môžete oddýchnuť od každodenných povinností. Park sa tiahne pozdĺž celej ulice Moyzesova, ktorým vedú dva chodníky. Jeden pre chodcov a druhý pre cyklistov.

 

 

Váš domov v srdci historického centra Košíc.

Dominantou rezidencie je uzatvorený dvor, ktorý zabezpečuje dokonalý pocit súkromia. Po dokončení bude disponovať vlastnou oddychovou zónou a súkromným bazénom, ktorý poteší nie len dospelých, ale aj tých najmenších.

Najväčšou devízou tejto nehnuteľnosti je spojenie moderného bývania a lokality priamo v historickom centre mesta. Divadlo, filharmónia, reštaurácie, kaviarne či park rovno pred dverami – to všetko sa nachádza pár krokov od rezidencie. Vďaka polohe rezidencie nemusíte nikam chodiť autom, keďže všade sa dostanete pešo do niekoľkých minút.

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE REZIDENCIE

  • bazén (11 x 3 x 1,5 m)
  • letná kuchynka s drevenou pergolou so zabudovaným grilom, umývadlom a malou chladničku
  • uzamykateľný odkladací priestor na bicykle, kolobežky či kočiare
  • oddychová zóna
  • wellness – fínska sauna, jacuzzi, sprcha SPA
VIDEO

Bližšie info o projekte

PROJEKT

Ponúkame Vám možnosť spolupráce na realizácii našich projektov

PRE
INVESTOROV

O každý zverený developerský projekt sa stará profesionálny tím, ktorý je zostavený z certifikovaných realitných maklérov, hypotekárneho špecialistu, právnika a manažéra projektu. Týmto spôsobom sme schopní zabezpečiť pre developera komplexné služby, a to od úvodnej analýzy projektu, až po samotné odovzdávanie nehnuteľnosti konečnému klientovi.

Aj v krízových situáciách sme schopní rýchlo reagovať na zmeny trhu, prispôsobiť sa a navrhnúť flexibilné riešenie.

Vyhodnotíme silné a slabé stránky projektu a lokality.

Zabezpečíme prieskum trhu, aby sme zhodnotili reálne potreby kupjúcich.

Navrhneme výmery, izbovosti, dispozície bytov, bytového štandardu a stanovíme predajné ceny.

Zabezpečíme marketing, ktorý pomôže projektu sa zviditeľniť pomocou vytvorenia vizuáu projektu, loga, kampaní, web stránky.

Zabezpečíme rýchly a efektívny servis predaja koncovému zákazníkovi vrátane právnych služieb.

Sprostredkujeme najvhodnejšie financovanie pre kúpu nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT