NATÁLIA OPÁTOVÁ

realitný maklér
  • English |
  • Slovensky |
  • Česky
narks lrm
NATÁLIA OPÁTOVÁ

Kontaktujte ma

captcha image

O mne

Po rokoch strávených v zahraničí a práci v službách som na podnet mojej kamarátky skúsila prácu realitnej maklérky. Je to veľmi zaujímavá práca s ľuďmi a pre ľudí, veľmi ma baví a každý deň mi prinesie niečo nové. Byť realitným maklérom neznamená len predávať nehnuteľnosti, teší ma, že mnohým mladým ľuďom môžem pomôcť pri výbere ich prvého domova.

Moje nehnuteľnosti

Certifikáty a ocenenia

Referencie

2 izbový byt s loggiou, novostavba Nová Terasa, ul. Fatranská

Predaj | BYT

Košice II - Košice-Západ

Fatranská, 54 m2

Bol som maximalne spokojný. Byt predali rýchlo, fotky, video, prezentácia na sieťach boli perfektné. Prístup skvelý, vyšli mi vo všetkom v ústrety, poradili, ak som niečo nevedel. Pred rokom som cez nich kúpil garáž, takže viem posúdiť aj z pohľadu kupujúceho. Záleží im na tom, aby boli spokojné obe strany. Profi maklérska robota.

3 izb. byt v novostavbe na Adlerovej v Košiciach

Predaj | BYT

Košice III - Slovensko

Adlerova, 81 m2

Naša spoločnosť ADLEROVA, s.r.o. realizovala predaj svojho projektu na Adlerovej ulici v Košiciach výlučne cez RK TOBI Real Košice, s.r.o.. Počas celého trvania projektu musím vyzdvihnúť profesionálny, ale pritom aj priateľský a otvorený prístup ako smerom voči budúcim klientom, tak aj vecný a odborný prístup smerom k investorovi. Disponujú širokým týmom kvalitných pracovníkov, dohľad a riadenie celého procesu predaja (od prvého kontaktu – až po odovzdanie bytov budúcim vlastníkom) majú pevne vo svojich rukách, na konci bola spokojnosť všetkých zainteresovaných.  Pri PRJ ADLEROVA sme využili aj hypotekárne služby partnerskej firmy Hypo - broker db, s.r.o., ktorá vďaka previazanosti na predajcov projektu vedela promptne reagovať na požiadavky klientov, minimalizoval sa informačný šum. O kvalitách oboch služieb svedčí hlavne to, že väčšina klientov, ktorí prišli do kontaktu s RK TOBI Real Košice využíva ich služby aj pri predaji svojich nehnuteľností, vrátane zabezpečenia HYPO – servisu.

Krigler Peter, konateľ

ADLEROVA, s.r.o.