Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

Hypotekárne služby

TOBI REAL

Najvýhodnejšie financovanie potrieb na bývanie

Spoločnosť Hypo – broker db, s.r.o. zaoberajúca sa sprostredkovaním hypotekárnych úverov vznikla v júni 2004, ako prvá firma špecializujúca sa na sprostredkovanie hypotekárnych úverov v Košiciach.

Po rokoch skúseností v bankovom sektore, špeciálne v oblasti hypoték, naozaj dobre chápeme, čo zažívajú ľudia pri kúpe nehnuteľnosti. Väčšinou ide o ich celoživotné úspory alebo úver, ktorý musia splácať každý mesiac po dobu mnohých rokov. Nie sú to ľahké rozhodnutia, no ak viete, že sa na makléra môžete spoľahnúť, robia sa o čosi jednoduchšie. A to je naša úloha, byť Vám spoľahlivým partnerom pri týchto životných krokoch. Bezplatne Vám poradíme, pomôžeme a vyberieme ten najlepší spôsob financovania.

Konkurenčnou výhodou našej spoločnosti je úzka špecializácia maklérov pracujúcich v našej kancelárii len na sprostredkovanie úverov. O odbornosti maklérov z nášho teamu svedčí aj počet spracovaných úverov ročne. Team pozostávajúci zo štyroch maklérov spracuje ročne v priemere dlhodobo okolo 200 úverov v celkovom objeme 15 miliónov EUR.

Spoločnosť spolupracuje so všetkými hypotekárnymi bankami pôsobiacimi na území  Slovenska a taktiež so stavebnými sporiteľňami, spoluprácou s ktorými pomáhame klientom dofinancovať kúpu nehnuteľnosti. 

Banky nás na dennej báze informujú o novinkách, nových produktoch a zmenách týkajúcich sa úverov, takže vieme pružne reagovať na zmeny, ktoré sú v súčasnej dobe časté a je veľmi dôležité na tieto zmeny reagovať, samozrejme v prospech klientov.

Okrem vlastných klientov robíme hypotekárny servis aj pre spolupracujúce realitné kancelárie, ktoré oceňujú rýchlosť informácií ohľadne možností klientov pri financovaní kúpy nehnuteľnosti.

Vzhľadom na úzke prepojenie spoločnosti TOBI Real, s.r.o a Hypo – broker db, s.r.o. má klient kupujúci nehnuteľnosť výhodu komplexného a bezplatného riešenia právneho, hypotekárneho a katastrálneho servisu na jednom mieste.

V prípade, ak hľadáta pomoc a poradenstvo v oblasti hypoték, pokojne nás kedykoľvek kontaktujte. 

Spolupracujúce komerčné banky a pobočky zahraničných bánk na Slovensku.

Sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti

FINANCOVANIE

Mohlo by sa sprvoti zdať, že vybaviť si úver na financovanie Vašej nehnuteľnosti nie je žiadna veda.

Opak je však pravdou, služby ktoré poskytujú naši hypo-špecialisti Vám môžu ušetriť nie len kopec času a starostí ale najmä peňazí!

To čo naši poradcovia dokážu sa naučili za roky strávené vo finančnom sektore a určite nám dáte za pravdu, že zorientovať sa v tom množstve potrebných procesov a ponúk jednotlivých bánk môže byť viac než náročné.

Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami pôsobiacimi na území Slovenskej republiky. Konečná voľba tej správnej banky vždy ostane v rukách klienta, avšak úlohou správneho makléra je odbremeniť klienta od starostí, ktoré celý proces prináša a pomôcť mu pri tom správnom výbere. Okrem toho spolupracujeme len s overenými a špecializovanými hypotekárnymi pracovníkmi a riaditeľmi v bankách, vďaka čomu vieme pre klienta vyjednať tie najlepšie podmienky a urýchliť proces schválenia hypotéky.

Katastrálny servis súvisiaci s vkladom záložných zmlúv (nutných pri financovaní nehnuteľnosti hypo-úverom) je pre nás samozrejmosťou.

Naším partnerom v oblasti financií je spoločnosť FINGO, ktorá patrí medzi jednu z najvýznamnejších spoločností na Slovensku, ktorá zastrešuje hypotekárnych špecialistov.

Čo teda môžete očakávať?

(postup nášho hypo- špecialistu)

dôkladne Vás vypočuje, aby zistil čo potrebujete a ako Vám bude môcť pomôcť,

po Vašom súhlase si spíše Vaše základné údaje a požiadavky,

preverí čo a za akých podmienok Vám vie tá ktorá banka poskytnúť,

následne pre Vás vypracuje dôkladné porovnanie všetkých ponúk,

pomôže Vám pri výbere tej najlepšej ponuky,

spíše Vašu žiadosť o hypo-úver a zabezpečí jej spracovanie v banke,

pomôže Vám s potrebnou dokumentáciou,

sprostredkuje Vám vypracovanie znaleckého posudku v potrebnej výške overenými znalcami v oblasti ohodnocovania nehnuteľností,

zabezpečí Vám povinné poistenie nehnuteľnosti,

pomôže Vám s porozumením úverovej a záložnej zmluvy,

sprevádza Vás celým procesom riešenia aj podpisu samotných zmlúv,

vyrieši za Vás katastrálny servis (vklad záložných zmlúv, výber listu vlastníctva s plombou, prípadná oprava chýb),

pomôže pri riešení možných problémov až do samotného načerpania hypo- úveru,

poskytne Vám servis aj po ukončení obchodu.