Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

O nás

TOBI REAL
  • NARKS
  • LRK

Naša realitná kancelária je omnoho viac ako len „firma“, sme rodina. Aj keď by sa mohlo niekomu zdať, že rodinný biznis musí byť bezpodmienečne plný nezhôd, my to práve naopak vnímame ako konkurenčnú výhodu. Okrem toho, že máme výborne rozdelené úlohy, máme najmä vzájomnú dôveru, súdržnosť a empatiu voči ostatným.

Na samotnom začiatku nášho pôsobenia na „Košickom realitnom trhu“ bola myšlienka pridružiť k už fungujúcej a stále sa rozvíjajúcej hypotekárnej činnosti aj túto oblasť, a tým zabezpečiť klientovi kompletný servis ktorý potrebuje pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom úveru.

V úvode spomíname rodinu nie len preto, že štyria členovia našej firmy sú rodinnými príslušníkmi, ale najmä z toho dôvodu, že aj jej ostatných členov rovnako za svoju rodinu považujeme. Môže to vyznieť ako klišé, ale sme si naozaj blízki. Bodaj by nie, keď v práci trávime viac času ako doma. 

Práve pozitívne pracovné prostredie plné „rodinnej podpory“ stojí za našim spoločným úspechom.

Rok 2019 sa nám dokonca podarilo zavŕšiť výnimočným ocenením „Realitná kancelária roka“, z čoho máme naozaj nesmiernu radosť. Pri množstve konkurencie ktorá je v dnes na trhu realitných kancelárií je to pre nás veľký úspech.

Našou snahou je vytvoriť pre Vás, našich klientov, výnimočnú značku kvality, kompletného servisu a profesionálneho prístupu.

 


Výnimočnosťou nášho tímu je okrem iného aj jeho rozmanitosť .


 

Našu firmu možno rozdeliť (okrem ďalších úzkych špecifikácií) na dve základné časti, a to hypotekárnu a realitnú.

Naši členovia pracujúci v hypotekárnej oblasti sú prevažne niekdajší bankoví pracovníci, školitelia, či dokonca manažéri v bankovom sektore. Vo firme máme tiež právnikov a ekonómov. Napriek tejto rôznorodosti nás spája to hlavné, zanietenie a láska pre túto nestereotypnú prácu.

Počas nášho pôsobenia sa nám podarilo nabrať množstvo skúseností a vytvoriť si výnimočné vzťahy v oblasti finančného a realitného trhu.

Cieľom a zmyslom našej práce vždy bolo, aby sa slovné spojenie „spokojný klient“ stalo realitou. Práve preto, že sa nám tieto ciele darí napĺňať, väčšina našich zrealizovaných obchodov je na základe referencií od klientov, alebo už po predošlej skúsenosti s našou prácou.

Každý jeden prípad, klient a uskutočnený obchod je pre nás dôležitý a pristupujeme k nemu individuálne.


Príďte, radi Vám pomôžeme pri plnení Vášho sna.

Kolektív realitnej kancelárie TOBI Real Košice s.r.o.