Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

Home staging

TOBI REAL

Výraz Home – staging sa Vám môže zdať neznámy, je ním však jednoducho „úprava alebo príprava nehnuteľnosti na predaj“.

Zdá sa Vám, že to Vaša nehnuteľnosť nepotrebuje? Mýlite sa...

Vďaka dobrému home – stagingu dokážeme:

  • urobiť kvalitnejšie fotografie alebo video a tým vyniknúť na realitných portáloch,
  • lepšie odprezentovať ponúkanú nehnuteľnosť,
  • zvýšiť počet potenciálnych záujemcov,
  • predať nehnuteľnosť podstatne rýchlejšie,
  • predať ju za viac.

Jeho úlohou je ukázať kupujúcemu potenciál danej nehnuteľnosti a zároveň ju vylepšiť a zútulniť.

Určite Ste už zažili pocit, keď Ste sa v nejakom priestore cítili príjemne a naopak, keď ste ju chceli čím skôr opustiť. Nie vždy sú totiž dôležité len parametre nehnuteľnosti (rozloha, dispozícia, poschodie atď.), niekedy zohráva podstatnú úlohu najmä prvý dojem. Ten získame po prvých sekundách strávených v danom priestore.

Takýto spôsob uvedenia nehnuteľnosti na trh sa nám mnoho krát osvedčil a pre tím našej realitnej kancelárie je veľmi zaujímavou a obľúbenou činnosťou.

Mnohokrát sa nám stáva, že sa majitelia nehnuteľností na svoj „domov“ pozerajú trochu inými očami ako kupujúci, prípadne sa od neho nevedia odosobniť.

Ďalším problémom sú už „vysťahované“ nehnuteľnosti alebo novostavby. Málo koho vie osloviť prázdna miestnosť, alebo si ľudia len jednoducho nedokážu predstaviť ako danú nehnuteľnosť zariadiť, prípadne či sa tam vmestí všetko čo budú potrebovať.

Práve na to sme tu my.

Čo všetko taká príprava obnáša? Niekedy postačí len upratanie, presunutie nábytku a „osvieženie“ nehnuteľnosti dekoračnými predmetmi či kvetinami, inokedy je nutné vymaľovanie či dokonca stavebné úpravy. To všetko sme schopní vybaviť v rámci nášho komplexného servisu, bez toho, aby naši klienti mali čo i len najmenšiu starosť.