Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

Pre investorov

TOBI REAL
  • NARKS
  • LRK

O každý zverený developerský projekt sa stará profesionálny tím, ktorý je zostavený z certifikovaných realitných maklérov, hypotekárneho špecialistu, právnika a manažéra projektu. Týmto spôsobom sme schopní zabezpečiť pre developera komplexné služby, a to od úvodnej analýzy projektu, až po samotné odovzdávanie nehnuteľnosti konečnému klientovi.

Aj v krízových situáciách sme schopní rýchlo reagovať na zmeny trhu, prispôsobiť sa a navrhnúť flexibilné riešenie.

Ponúkame Vám možnosť spolupráce na realizácii našich projektov

PRE
INVESTOROV

Vyhodnotíme silné a slabé stránky projektu a lokality.

Zabezpečíme prieskum trhu, aby sme zhodnotili reálne potreby kupjúcich.

Navrhneme výmery, izbovosti, dispozície bytov, bytového štandardu a stanovíme predajné ceny.

Zabezpečíme marketing, ktorý pomôže projektu sa zviditeľniť pomocou vytvorenia vizuáu projektu, loga, kampaní, web stránky.

Zabezpečíme rýchly a efektívny servis predaja koncovému zákazníkovi vrátane právnych služieb.

Sprostredkujeme najvhodnejšie financovanie pre kúpu nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie

Referencie

Naša spoločnosť ADLEROVA, s.r.o. realizovala predaj svojho projektu na Adlerovej ulici v Košiciach výlučne cez RK TOBI Real Košice, s.r.o. Počas celého trvania projektu musím vyzdvihnúť profesionálny, ale pritom aj priateľský a otvorený prístup ako smerom voči budúcim klientom, tak aj vecný a odborný prístup smerom k investorovi. Disponujú širokým tímom kvalitných pracovníkov, dohľad a riadenie celého procesu predaja (od prvého kontaktu – až po odovzdanie bytov budúcim vlastníkom) majú pevne vo svojich rukách, na konci bola spokojnosť všetkých zainteresovaných. Pri projekte ADLEROVA sme využili aj hypotekárne služby partnerskej firmy Hypo – broker db, s.r.o., ktorá vďaka previazanosti na predajcov projektu vedela promptne reagovať na požiadavky klientov, minimalizoval sa informačný šum. O kvalitách oboch služieb svedčí hlavne to, že väčšina klientov, ktorí prišli do kontaktu s RK TOBI Real Košice využíva ich služby aj pri predaji svojich nehnuteľností, vrátane zabezpečenia HYPO – servisu.
ADLEROVA, s.r.o.
 
K realitnej kancelárii TOBI Real som sa dostal na základe pozitívneho odporúčania od známeho, no som ozaj rád, že nastal ten moment, kedy sa naša spolupráca začala. Musím povedať, že keď sme začínali s predajom ešte pred vydaním stavebného povolenia, nemali sme to ľahké, no veľmi si cením obetavosť a prístup majiteľky realitnej kancelárie, ale aj celého tímu. Spoločne sme zvládli toľko vecí, že až keď sa nad tým človek spätne zamyslí, povie si, že je za nami kopec dobre odvedenej práce. Oceňujem profesionálny prístup realitnej kancelárie TOBI Real a Hypo – broker db k celému projektu a ku klientom. Ak niekoho niečo baví a dá do toho celé „JA“, tak zo je bo výsledku určite vidieť. Chcem týmto úprimne poďakovať celému tímu TOBI Real a Hypo – broker db za spoluprácu.
RG DEVELOPMENT s.r.o.