Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

Prečo si nás vybrať?

TOBI REAL

Dlhoročné skúsenosti

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti predaja nehnuteľnosti od roku 2008 a v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov už od roku 2004.

Máme za sebou už stovky úspešne zrealizovaných obchodov a práve to je dôvodom prečo dokážeme vyriešiť aj ten najzložitejší prípad.

U nás vybavíte všetko na jednom mieste

Mnoho ľudí má obavu, že pri kúpe nehnuteľností sa stane „otrokom“ behania po úradoch a inštitúciách. To sa Vám u nás naozaj nestane.

Zabezpečíme Vám:

  • vyhotovenie všetkých potrebných zmluvných dokumentov našimi právnikmi (rezervačná zmluva, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva a iné),
  • úradné overenie podpisov na zmluvách priamo u nás v kancelárií spôsobom autorizovanej advokácie,
  • komunikáciu s Okresným úradom (katastrálny odbor) vyriešime elektronickou komunikáciou,
  • sprostredkovanie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru vďaka bezplatným službám našich hypo-špecialistov ktorí svoju prácu vykonávajú na základe licencie udelenej Národnou bankou SR.
  • sprostredkovanie poistenia nehnuteľnosti

Trojnásobná ochrana

Keďže si plne uvedomujeme možné obavy klienta pred tým, než nám zverí takú dôležitú úlohu akou bezpochyby kúpa a financovanie nehnuteľnosti je, zabezpečili sme pre našich klientov najvyššiu možnú ochranu.

1. poistenie činnosti v Generali poisťovni, a.s.
2. garančný fond Národnej asociácie realitných kancelárií.

  • poskytuje garanciu pre klientov členov NARKS vo výške 50.000 EUR, ktorý slúži na ochranu práv a právom chránených záujmov a poskytuje záruku a komfort pri využívaní služieb realitnej kancelárie.

3. poistenie autorizovaného advokáta overujúceho podpisy na zmluvných dokumentoch našich klientov.

Spokojnosť našich klientov

 

Veľmi nás poteší, keď sa ku nám opätovne vráti spokojný klient alebo nás odporučí svojmu známemu. No viete čo nás teší ešte väčšmi? ....fakt, že najviac zrealizovaných obchodov je práve tých, ktoré  sú na základe referencií od klientov, alebo už po predošlej skúsenosti s našou prácou.

Sme členmi Národnej asociácie realitných kancelárií

Sme členmi najväčšej a najstaršej asociácie združujúcej profesionálov na realitnom trhu na území Slovenskej republiky. Jej hlavným cieľom je zvyšovanie kvality služieb poskytovaných realitnými kanceláriami, ochrana spotrebiteľa a zvyšovanie profesnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií, členov NARKS.

Spĺňame tie najvyššie štandardy. Naša realitná kancelária sa riadi Etickým kódexom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

Každý člen NARKS má ako prioritu poskytovať prvotriedny servis svojim klientom. Pri výkone našej činnosti konáme čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom. Služby poskytujeme vždy odborne, svedomito a zodpovedne.

Odmena na záver

Žiaden z našich, či už realitných alebo hypotekárnych maklérov, nie je zamestnancom. Viete prečo spomíname túto skutočnosť? Pretože práve vďaka tomu si môžete byť istý že sa Vám každý z nich bude maximálne venovať, aby nepracoval „zadarmo“. Odmenu dostaneme až po úspešnej realizácii obchodu.

Vzdelanie

Jediný spôsob ako napredovať a „nezaspať na vavrínoch“ je neustále sa vzdelávať a sledovať nové trendy v každom smere našej činnosti.

Okrem toho, že sme licencovanou realitnou kanceláriou, svoje vedomosti rozširujeme absolvovaním rôznych školení a seminárov realizovaných NARKS, Realitnou úniou a inými školiacimi inštitúciami.

Naši hypotekárni špecialisti každoročne absolvujú preskúšanie vyžadované Národnou bankou Slovenska a taktiež priebežné školenia organizované jednotlivými bankami.