Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia
Ing. GABRIEL TOBIARČIK

Ing. GABRIEL TOBIARČIK

  • realitný maklér a hypotekárny špecialista
  • konateľ
MAKLÉR
VIDEO

Referencie

ZÁKAZNÍKOV

RK a hypotekárny dom TOBI REAL, s.r.o., stoja za úspechom a garanciou každého spoločného projektu. To nie je len profesionálny postoj, kvalitné zázemie, veľký počet skúsených maklérov, efektívnosť a dlhoročná história na trhu. Je to hlavne korektný, otvorený a priam až rodinný prístup k práci a klientom pri zachovaní profesionálneho a zodpovedného správania. 


Developerský projekt AGÁTOVÁ - rodinné domy Košice
 

Po úspešných realizáciách viacerých projektov už pri nových ani nerozmýšľam nad iným predajcom:) Majú moju plnú dôveru vo všetkých oblastiach, reálne zhodnotia a nastavia predajné ceny, radi podporia marketing aj cez svoje sociálne siete a zmluvné náležitostí zvládnu bez chybičky. Som rád a teším sa že pri projektoch môžem spolupracovať práve s TOBI REAL, s.r.o. 


Novostavba rodinných domov - AGÁTOVÁ, Košice
 

Hľadáte aj Vy ideálnu nehnuteľnosť? Napíšte mi

KONTAKT