Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Nadčasové priestory v komplexe Cassovar

12 €/m2/mesiac
Obec: Košice-Staré Mesto
Mestská časť: Kuzmányho sídlisko
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory

Podrobné informácie

INFO

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom nadčasové priestory v komplexe Cassovar, pre rôzne podnikateľské aktivity.

Komplex Cassovar ponúka na prenájom atraktívne a nadčasové priestory prízemia, ktoré sú ideálne pre rôzne podnikateľské aktivity. Tieto priestory sú súčasťou kancelárskej časti komplexu a zahŕňajú širokú škálu vybavenia, ktoré zabezpečuje maximálny komfort a efektivitu práce.

Jedným z hlavných benefitov týchto priestorov je ich moderné vybavenie. K dispozícii je tu klimatizácia cez chladiace trámy, ktorá zaisťuje optimálnu teplotu v každej situácii. Dvojité podlahy umožňujú flexibilné rozmiestnenie nábytku a techniky, pričom rozvody so silno aj slaboprúdom poskytujú spoľahlivý energetický zdroj pre všetky z piatich priestorov. 

Dva priestory sú priamo nasvetlené cez anglické okná, čo im dodáva príjemný charakter a atmosféru. Ostatné tri miestnosti majú indirektné osvetlenie, čím sa strieda denné svetlo s umelým osvetlením. 

Hygienické zázemie v podobe toaliet a kuchynky je pre tento priestor spoločné a zdieľané. Vstup do tohto podlažia je priamo z recepcie, čím sa uľahčuje orientácia návštevníkov a zákazníkov.

Jedna z týchto miestností môže byť dokonca využitá ako nahrávacie alebo podcastové štúdio. Priestor je vybavený akustickou zvukovou penou na zníženie zvučnosti a elimináciu ozveny, čím sa dosahuje profesionálna kvalita nahrávok.

Cassovar Komplex predstavuje ideálne riešenie pre firmy hľadajúce prestížne a moderné sídlo. Tento multifunkčný komplex sa nachádza v geometrickom strede mesta Košice a ponúka veľkorysé kancelárske priestory v dvoch nadštandardných business centrách s obchodným aj obytným využitím. 

Cena za prenájom týchto priestorov je 12 eur/m2 + DPH. 

Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
83 m2

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT

Podobné nehnuteľnosti

PONUKA