Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prevádzka na výkup železa a farebných kovov, Prakovce, okr. Gelnica

Cena v RK
Obec: Prakovce
Okres: Gelnica
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Výrobné priestory

Podrobné informácie

INFO

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj prevádzku na výkup železa a farebných kovov, Prakovce, okr. Gelnica 

Prevádza v Prakovciach sa špecializuje na výkup železa a farebných kovov. Činnosť prevádzky spočíva v nákupe šrotovej suroviny od právnických osôb (PO) aj od fyzických osôb (FO). Po zakúpení materiálu nasleduje jeho spracovanie a úprava, aby sme mohli predávať upravené šroty do hutníckych závodov. 

Prevádzka sa zameriava najmä na hliníkové (AL) a železné (Fe) šroty. Proces triedenia a lisovania je použitý pri úprave hliníkových šrotov. Pokiaľ ide o železné šroty, tieto sú upravované pálením na mieru pomocou kyslíkového plynu.

Táto činnosť prebieha v areáli spodného dvora, kde sa nachádza hala pozostávajúca z piatich veľkých lodí a jednej menšej lode. V minulosti bola hala využitá pre strojársku výrobu a zámočnícke práce, ako napríklad zváranie konštrukcií. Každá loď je vybavená dvoma žeriavmi s nosnosťou 3,2 tony, pričom v šiestej lodi je jeden žeriav s nosnosťou 5 ton.

Prevádzka spodného dvora má mesačné náklady na elektrickú energiu približne 800-1000 eur. Plyn nie je k dispozícii, avšak využívame plynovú nádobu na vykurovanie dvoch menších hál, ktoré sú súčasťou areálu. Náklady na vodu predstavujú približne 80 eur za tri mesiace a stočné činí cca 60 eur.

V rámci tejto lokality je možnosť získať štátne dotácie na investície až do výšky 50% hodnoty investície.

Zberňa a hala sa nachádzajú v priemyselnom areáli so strážením po celý deň a týždeň (24 hodín/7 dní). Vďaka tomu je zabezpečené bezpečie majetku a prevádzky. 

Denný pohyb kamiónov v areáli sa pohybuje medzi 10-20 autami denne.

Cena je na vyžiadanie v RK, vrátane kompletného zabezpečenia prevodu vlastníckych práv, právneho servisu, vypracovania všetkých zmlúv. Právna istota je zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najvýhodnejšieho úveru na trhu.

Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

 

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT

Podobné nehnuteľnosti

PONUKA