Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kancelárske priestory na prenájom, Južná tr. Košice

5 €/m2/mesiac
Ulica: Južná trieda
Obec: Košice-Juh
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie

Podrobné informácie

INFO

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v priemyselnej časti Košíc na Južnej triede.

Kvalitných priestorov pre začínajúcich podnikateľov či zabehnuté firmy je veľmi málo.

Benefity tohto priestoru:

  • vlastná kuchynka
  • toaleta pre zamestnancov na poschodí
  • zasadacia miestnosť pre cca 20 ľudí
  • delené kancelárie pre šéfa a personál
  • pripojenie na internet

Priestory ponúkajú 100m2 úžitkovej plochy v priemyselnej zóne Košíc s perfektnou dostupnosťou do centra mesta a tiež aj smerom na Maďarsko, Rožňavu alebo Prešov.

Kancelárie sa nachádzajú na 1.poschodí a pozostávajú zo vstupnej chodby, schodiska, dvoch kancelárií, zasadacej miestnosti, z ktorej máte výstup ma malý balkónik a vlastnej kuchynky. Priestory sú zariadené kancelárskym nábytkom, sedacou súpravou. Zasadacia miestnosť je vybavená stolmi a stoličkami.

Cena priestorov je 5 €/m2 + DPH. Energie sa budú vypočítavať podľa aktuálnej mesačnej spotreby a fakturované nájomcovi priestorov. Internet si nájomník rieši na vlastné náklady.

Lokalita v kombinácií s výbavou priestorov je ideálna na podnikanie s dlhodobým zámerom. Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku kancelárskych priestorov a poskytneme všetky potrebné informácie.

Status:
aktívne
Úžitková plocha:
100 m2

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT

Podobné nehnuteľnosti

PONUKA