Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia

ZELENÉ GRUNTY

GRUNTY

Lákavé bývanie s výhľadom na prírodu ponúka vynikajúce benefity, ktoré si zamilujete. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie, francúzske okná s izolačnými trojsklami či medzibytové priečky z Durisol tehál, ktoré majú najlepšie akustické vlastnosti. Nájdite svoj raj na zemi v Zelených Gruntoch a podľahnite kvalitnému životnému štýlu.

ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
ZELENÉ GRUNTY
ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Základné info o projekte

Výborné ceny

Bývajte výhodne a vyberte si svoj vysnívaný byt za dobrú cenu. Využite priaznivé podmienky a zaobstarajte si svoj nový domov, ktorý bude podľa vašich predstáv. Dostupné bývanie môžete mať aj vy.

Praktické dispozície

Ste mladá rodina hľadajúca priestor pre výchovu svojich detí alebo osamostatnený single, ktorý potrebuje to správne zázemie pre svoj rast? V Zelených Gruntoch nájdete šikovné byty pre singles, ale aj priestranné byty pre rodiny s deťmi. Je na vás, ktorý si vyberiete.

Výborná dostupnosť

Na skok do centra mesta aj na výpadovku? Zo Zelených Gruntov si o malú chvíľu môžete vychutnať posedenie vo vašej obľúbenej kaviarni v centre, no vďaka neďalekým obchvatom sa rýchlo dostanete aj smerom von z mesta.

Zeleň a park

Žite obklopení prírodou a čerpajte z jej nekonečnej energie. V Zelených Gruntoch nájdete rozľahlý zelený park priamo pod domom, v ktorom si budete môcť zašantiť s celou rodinou. Rozprestrite si deku, otvorte obľúbenú knihu a nechajte sa unášať na vlnách pohody a relaxu.

Dokonalé výhľady

Majte tie najkrajšie výhľady v celých Košiciach! Zo Zelených Gruntov vám nebude nič zacláňať v dychberúcich výhľadoch na upokojujúcu zeleň a prírodu priamo z vášho okna či balkóna. Väčšina našich bytov je orientovaná na juhozápad, čo vášmu novému bývaniu dodáva nádhernú atmosféru a preslnenie počas skoro celého dňa.

Myslíme na detaily

Bývajte na mieste, kde máte všetko potrebné po ruke. Na sídlisku KVP oceníte predovšetkým dostupnosť. Praktická poloha a výborná občianska vybavenosť vám zaručí vašu maximálnu spokojnosť.

Vďaka blízkej prírode si môžete dopriať relax, napríklad pri vodnej nádrži Bukovec či v chatárskej oblasti Klatovianka.

VIDEO

Bližšie info o projekte

PROJEKT

Ponúkame Vám možnosť spolupráce na realizácii našich projektov

PRE
INVESTOROV

O každý zverený developerský projekt sa stará profesionálny tím, ktorý je zostavený z certifikovaných realitných maklérov, hypotekárneho špecialistu, právnika a manažéra projektu. Týmto spôsobom sme schopní zabezpečiť pre developera komplexné služby, a to od úvodnej analýzy projektu, až po samotné odovzdávanie nehnuteľnosti konečnému klientovi.

Aj v krízových situáciách sme schopní rýchlo reagovať na zmeny trhu, prispôsobiť sa a navrhnúť flexibilné riešenie.

Vyhodnotíme silné a slabé stránky projektu a lokality.

Zabezpečíme prieskum trhu, aby sme zhodnotili reálne potreby kupjúcich.

Navrhneme výmery, izbovosti, dispozície bytov, bytového štandardu a stanovíme predajné ceny.

Zabezpečíme marketing, ktorý pomôže projektu sa zviditeľniť pomocou vytvorenia vizuáu projektu, loga, kampaní, web stránky.

Zabezpečíme rýchly a efektívny servis predaja koncovému zákazníkovi vrátane právnych služieb.

Sprostredkujeme najvhodnejšie financovanie pre kúpu nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT