ZELENÉ GRUNTY

Pridané: 16.3.2018

Developerský projekt ZELENÉ GRUNTY v Košiciach ponúka rezidenčné bývanie v novostavbe postavenej z nadštandardných materiálov.

Developerský projekt ZELENÉ GRUNTY v Košiciach ponúka rezidenčné bývanie v novostavbe postavenej z nadštandardných materiálov. K dispozícií sú byty od 1 izbových až po možnosť vytvoriť si spájaním bytov vlastné dispozične riešené 4 – 5 izbové byty. Komplex poskytuje možnosť parkovania na vnútornom (garážovom) či vonkajšom parkovisku. Väčšina našich bytov je orientovaná na juhozápad, čo vášmu novému bývaniu zabezpečí preslnenie počas skoro celého dňa. V areáli komplexu sa nachádza zelený park priamo pod domom s altánkom a certifikovanými detskými ihriskami.

Neoddeliteľnou súčasťou Zelených Gruntov je príroda v bezprostrednej blízkosti. Na skok máte vodnú nádrž Bukovec či chatársku oblasť Klatovianka. Zelené Grunty sa nachádzajú na okraji sídliska KVP na hranici s MČ. Myslava. Toto územie je zaujímavé práve svojou polohou a to nielen tým, že v blízkosti využíva všetky benefity sídliska KVP, ktoré je plne vybavené občianskym zázemím ako sú služby, školy, obchody či samotné verejné priestory s ihriskami a parkami s prislúchajúcou verejnou MHD so zastávkami priamo na ulici, popri ktorej Zelené Grunty navrhujeme, ale hlavne, očarujúca je jeho okrajová poloha nad zeleným Myslavským údolím s výhľadmi na krásnu prírodu v okolí Myslavy.

Štandard bytu:

  • podlahové kúrenie (zdroj tepla - napojenie na mestský horúcovod)
  • francúzske okná s izolačnými trojsklami (vetracia mriežka súčasťou okenného rámu, okrem západne orientovaných bytov)
  • medzibytové priečky z Durisol tehál, ktoré majú najlepšie akustické vlastnosti
  • vnútorné priečky sú tehlové
  • sadrové omietky natreté bielou farbou
  • bezúdržbové hlinikové zábradlia
  • povrch podláh:

        - v byte: anhydridový betónový poter / cementobetónový poter

        - v spoločných priestoroch: keramická dlažba

        - na balkónoch/logiách: keramická dlažba

        - na terasách: betónová dlažba

V Prípade záujmu nájdete všetky informácie a vizualizácie aj na www.zelenegrunty.sk alebo kontaktujte priamo našich predajcov z realitnej kancelárie Tobi Real Košice.

TOP Nehnuteľnosti