JUDr. RÓBERTA MECKOVÁ

realitný maklér
  • Slovensky |
  • Česky |
  • English
narks lrm
JUDr. RÓBERTA MECKOVÁ

Kontaktujte ma

captcha image

O mne

S prácou v oblasti predaja realít som začala už počas štúdia na vysokej škole a dnes je tomu už viac než 8 rokov čo sa naplno venujem tejto profesii. Hneď po prvom úspešne zrealizovanom predaji som vedela, že práve táto cesta bude tá správna, ktorou chcem vykročiť. Myslím si, že kto ma čo i len trochu pozná, vie, že svoju prácu naozaj zbožňujem. Verím, že obchod s nehnuteľnosťami a pomoc ľuďom pri ich dôležitých rozhodnutiach v oblasti kúpy a predaja budú pre mňa celoživotnou profesiou, pretože to vnímam nie len ako prácu, ale aj ako svoj životný štýl. Najväčšou motiváciou je pre mňa spokojnosť klientov a ich pozitívne reakcie. Teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou.

Moje nehnuteľnosti

Certifikáty a ocenenia

Referencie

3 izbový byt v centre mesta, Košice - ul. Palárikova

Predaj | BYT

Košice IV - Košice-Juh

Palárikova, 68 m2

Predaj našej nehnuteľnosti sme nemohli zveriť do lepších rúk ako je Tobi Real. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Počas celého procesu boli profesionálni, nápomocní a veľmi milí 😊. Ocenili sme home stageing, ktorý určite prispel k rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Tobi Real maximálne odporúčam a v budúcnosti ešte určite využijeme ich služby 😉.

Vrelo odporúčam Tobi Real realitnú kanceláriu. Vďaka ním sme si našli náš domov. Vysoká úroveň, profesionalita a v neposlednom rade milý prístup každého jedného, čo sa na našej kúpe podieľal bol vynikajúci.

Každému kupujúcemu/predavajúcemu odporúčam všetkými piatimi.

Ďakujeme ❤️

Útulný 2 izbový byt s dvoma balkónmi, Košice - Sever, ul. Kisdyho

Predaj | BYT

Slovensko - Košický kraj

Kisdyho, 59 m2

Tymto sa chcem podakovat pani Meckovej za profesionalny a nadstandardny pristup pri predaji nasich nehnutelnosti (pradaj riesila mne aj manzelke). Vdaka nekonecnej ochote urobit vzdy viac povazujem p.Meckovu za jednu z najlepsich maklerok. Kazdemu kto nechce mat nocnu moru pri predaji alebo kupe nehnutelnosti vrelo odporucam. Dakujeme!

M. Jakubik

1,5 byt s nádherným výhľadom blízko centra, Košice - L. Novomeského

Predaj | BYT

Košice I - Košice-Staré Mesto

Námestie L. Novomeského, 49 m2

Tymto sa chcem podakovat pani Meckovej za profesionalny a nadstandardny pristup pri predaji nasich nehnutelnosti (pradaj riesila mne aj manzelovi). 

Vdaka nekonecnej ochote urobit vzdy viac povazujem p.Meckovu za jednu z najlepsich maklerok. Kazdemu kto nechce mat nocnu moru pri predaji alebo kupe nehnutelnosti vrelo odporucam. Dakujeme!

Jakubikovci

 
Rozsiahly dom v lukratívnej časti mesta, Košice - Slovenskej Jednoty

Predaj | DOM

Košický kraj - Slovensko

Slovenskej Jednoty, 360 m2

Chceme sa JUDr. Meckovej a celému tímu Tobi Real úprimne poďakovať za ich prácu, ochotu, trpezlivosť a ľudskosť, s akou k nám pristupovali. Vymeniť dom za dom nie je jednoduché, a to hlavne po skoro 40 rokoch, kedy je človek na niečo zvyknutý a dokonca to staval vlastnými rukami. Rovnako predať dvojgeneračný dom, ktorý dnes už nie je štandardom, sa nám zdalo takmer nemožné.
O to viac sa tešíme, že sa to s ich pomocou uskutočnilo, a že nám zabezpečili pohodlný proces predaja a kúpy, a my sme sa skutočne mohli sústrediť na sťahovanie a zariaďovanie. Tým, že nám našli kupcu nášho domu a zároveň ideálny domček pre nás, nám veľmi pomohli. V Tobi Real vedeli zabezpečiť všetku dokumentáciu a „vybavovačky“ a poradili nám aj to, ako postupovať ďalej.
Podarilo sa im splniť náš sen o príjemnom a spokojnom bývaní. Úprimne ďakujeme, Viera s rodinou. 

3 izbový byt s loggiou, 55 m2, Košice - Terasa, pri OC Galéria

Predaj | BYT

Košice II - Košice-Západ

Nešporova, 55 m2

Chcela by som sa poďakovať realitnej kancelárii TOBI real, konkrétne slečne Róberte MECKOVEJ. Zverila som jej predaj bytu po predchádzajúcej, veľmi zlej skúsenosti s inou realitnou agentúrou, resp. maklérkou, ktorá po dlhých 3 mesiacoch nebola schopná nehnuteľnosť predať. JUDr. Róberta MECKOVÁ od prvého kontaktu, k predaju pristúpila veľmi zodpovedne a veľmi profesionálne. Aj napriek "menšej" kríze s KORONA VÍRUSOM sa jej vďaka jej šarmu a vysokej profesionalite podarilo nehnuteľnosť predať do 3. týždňov. Veľmi oceňujem, že aj po podpísaní KPZ, keď ešte vyskočí akýkoľvek problém, ktorý je potrebné skonzultovať, poradiť alebo pomôcť, bez váhania to urobí a promtne vyrieši. Preto, ak v budúcnosti budem potrebovať riešiť kúpu, či predaj nehnuteľnosti, určite sa obrátim opäť na real.kanc. TOBI real, (na slečnu MECKOVÚ), ktorých služby určite odporúčam  a hodnotím veľmi vysoko. Ďakujem. I. Jelačičova

Útulný 1,5 izbový byt blízko centra mesta, TEHLA

Predaj | BYT

39 m2

Maximalna spokojnost s NADSTANDARDNYMI sluzbami realitnej kancelarie Tobireal a obzvlast s PROFESIONALNYM pristupom doktorky Meckovej. Vdaka jej sikovnosti  mi pomohla najst atypicku nehnutelnost presne podla mojich predstav, ktoru som mala moznost vidiet este predtym, ako sa dostala do ponuky. Ako klient som bola odbremenena od uloh, sprevadzajucich kupu nehnutelnosti, nakolko som sa mohla plne spolahnut na korektne vyriesenie vsetkych zalezitosti zo strany pani Meckovej. Ak by som v buducnosti zvazovala kupu alebo predaj nehnutelnosti, tak sa urcite opatovne obratim na jej sluzby a sluzby kancelarie Tobireal, kedze ich hodnotim velmi vysoko. Júlia

 
Kompaktný 1 izbový byt blízko centra mesta, Palárikova

Prenájom | BYT

Osloboditeľov - Košický kraj

Palárikova, 37 m2

Som nadmieru spokojnou klientkou realitnej kancelárie Tobi Real Košice, od poskytnutia nadštandartných služieb pri prenájme môjho bytu v Košiciach až po pomoc pri sprostredkovaní takmer nedosiahnuteľnej hypotéky.

S. Achimská

Rodinný dom,  pozemok 630 m2, Košice - Krásna, Na Hore

Predaj | DOM

Košice IV - Slovensko

Vínna, 148 m2

Profesionálny, aktívny a zároveň ľudský prístup. Presne to, čo človek potrebuje keď rieši tak dôležitú vec ako je predaj jednej nehnuteľnosti a kúpa druhej.

K. Norková

4 izbová byt. jednotka s terasou v RD s vlastným vstupom, Košice - sever

Prenájom | BYT

Košice I - Košický kraj

Záhradná, 100 m2

Ďakujem za prenájom mojej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo hladko, rýchlo a bezproblémov. Vrelo odporúčam a prajem veľa takých spokojných klientov. Prenájom mi vyriešila: JUDr. Róberta Mecková.

N. Kalapošová

 
3 izbový byt, rekonštrukcia, balkón, loggia, Košice, ul. Garbiarska

Predaj | BYT

Slovensko - Košice I

Garbiarska, 71 m2

Kupovali sme byt REKONŠTRUOVANÝ priamo realitnou kanceláriou, byt je úžasne a kvalitne prerobený a ostala v ňom veľmi dobrá energia. S kúpou bytu a so všetkými administratívnymi záležitosťami sme boi maximálne spokojní. Obrovské plus bolo vybavenie ZLOŽITEJ HYPOTÉKY so zahraničným príjmom. Ľudský a profesionálny prístup.

L. Lukáčová

3 izbový byt, tehla, Košice - centrum, ul. Vrátna

Predaj | BYT

Košice I - Košice-Staré Mesto

Vrátna, 79 m2

Predávala som moju nehnuteľnosť prostredníctvom konateľky realitnej kancelárie TOBI - Real, JUDr. Róberty Meckovej a môžem vyzdvihnúť PROFESIONALITU, SPOĽAHLIVOSŤ a NADŠTANDARDNÝ prístup. To je moja opakovaná skúsenosť s realitnou kanceláriou Tobi Real.
Veľmi pekne ďakujem a srdečne odporúčam.
Nikola K.

RD, tehla, garáž, lukratívna časť Košíc - GROT

Predaj | DOM

Košice-Západ - Slovensko

126 m2

Touto cestou by som chcela poďakovať RK Tobireal za spoluprácu pri predaji nášho rodinného domu. Cením si prístup doktorky Meckovej, vďaka ktorej celý proces predaja prebehol hladko a na vysoko profesionálnej úrovni. Môžem len odporúčať.

Svetlana K.

 
Pražský typ bytu, 6 metrov dlhá loggia, 1.izb. byt, Košice - JUH

Predaj | BYT

Slovensko - Košice IV

40 m2

Predaj nehnuteľnosti sme zverili po dlhom zvažovaní možnosti samostatného predaja tejto realitnej kancelárii a môžem povedať, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Ocenili sme to najmä, keď sa niektoré veci na strane kupujúceho začali komplikovať. Boli by sme bez ich skúsenosti a znalosti postupov bezradní. Môžem túto realitnú kanceláriu len a len odporúčať. Naozaj mám výbornú skúsenosť a ďakujeme celému tímu za komplexnú pomoc vo všetkom.

3. izb. byt, loggia, Košice, ul. Varšavská

Predaj | BYT

Košický kraj - Košice I

Varšavská, 80 m2

Kupoval som nehnuteľnosť od sl. Meckovej a môžem naozaj povedať, že všetko prebehlo podľa mojich predstáv. Neviem si predstaviť lepší servis. Určite keď budem niekedy predávať alebo kupovať tak sa na ňu obrátim. VĎAKA
PRENÁJOM, lukratívna Pasáž Valentína, Košice-CENTRUM, HLAVNÁ

Prenájom | BYT

Košický kraj - Košice I

Hlavná, 64 m2

Prenájom bytu sme riešili ako FIRMA pre nášho zamestnanca (zahraničného), ktorý mal naozaj mnoho požiadaviek aj počas bývania v tomto byte a boli sme veľmi prekvapení ako ich dokázala SKÚSENÁ maklérka vyriešiť. Dokonca aj veci nie priamo súvisiace s nájmom o ktoré sa vôbec nemusela zaujímať. Práve preto hodnotím túto spoluprácu ako veľmi profi a NADŠTANDARDNÚ. 
 
3. IZB. TEHLOVÝ BYT, ROZĽAHLÁ TERASA, NOVOSTAVBA - PANORAMA

Predaj | BYT

Košice-Dargovských hrdinov - Slovensko

120 m2

Cez Róbertu Meckovú som predával 3 izbový byt na panoráme, keďže som sa presťahoval do Bratislavy, potreboval som niekoho, komu môžem dôverovať, kto sa postará o celý predaj od nafotenia, inzeracie, prezentáciu až po samotný predaj a administratívu.

So spoluprácou som bol MAXIMÁLNE SPOKOJNÝ, preto môžem vrelo odporúčať. Predával aj kupoval som už pár nehnuteľností, takže to dokážem dosť dobre porovnať.

Čo ma potešilo:

  • Profesionálne nafotenie kvalitných fotografií zrkadlovkou,
  • Poradenstvo, respektíve jasná predstava zo strany maklérky akým spôsobom bude pri predaji postupovať,
  • Aktívna komunikácia počas celého predaja, to znamená, že ja ako zákazník som mal stále informáciu či záujemcovia volajú, koľko bolo obhliadok, atď.,
  • Kompletné administratívne odbremenenie,  nemusel som sám riešiť všetky úrady, ale realitná kancelária to urobila všetko za mňa, prišiel som na jedno stretnutie kde sme všetko podpísali a mali sme to takpovediac z krku.

V neposlednom rade ako veľkú výhodu vidím aj pomoc pri komunikácií s bankou.

A najdôležtejšie k mojej spokojnosti, byt sa predal de facto za dva týždne (napriek tomu, že sa jednalo o cenovo náročnejšiu nehnuteľnosť).

1,5 IZBOVÝ BYT, KOŠICE- STARÉ MESTO, TATRANSKÁ UL.

Prenájom | BYT

Košice I - Kuzmányho sídlisko

37 m2

V nájme som bol už v štyroch rôznych bytoch, keďže nepochádzam z Košíc a ešte som sa NIKDY NESTRETOL s takou ústretovosťou a priateľským prístupom aký ku mne mala pani Mecková. Všetko čo trebalo hneď vybavila, dokonca sa mi pokazil raz sprchový kút, potom mi trebalo skrinku, potom parapetná doska sa nalomila a POMOHLA mi vybaviť opravu všetkého. Zabezpečila mi stále keď som niečo potreboval a nie o týždeň ale hneď až som nechápal ako to tak rýchlo zmenežovala a dohodla a ešte za úplne málo peňazí. Teraz som v inom byte a to sa nedá ani porovnávať, nikto mi s ničím nepomôže. 

 

1,5 IZB. BYT V BYTOVOM DOME V CENTRE MESTA

Predaj | BYT

Slovensko - Kuzmányho sídlisko

Škultétyho, 47.5 m2

Realizovali sme celý proces prostredníctvom tejto realitnej kancelárie a naša skúsenosť je viac než VÝBORNÁ. Dlhoročné skúsenosti ktoré slečna Róberta má je vidieť na prvý pohľad :) Máme predošlú negatívnu skúsenosť s inou realitnou kanceláriou, tak sme mali spočiatku obavy, ale v tomto prípade to bolo úplne iné. Všetko prebehlo hladko.