Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia
NATÁLIA OPÁTOVÁ
  • narks
  • lrm

NATÁLIA OPÁTOVÁ

  • realitný maklér
  • predajca developerského projektu POPRADSKÁ

Po rokoch strávených v zahraničí a práci v službách som na podnet mojej kamarátky skúsila prácu realitnej maklérky. Je to veľmi zaujímavá práca s ľuďmi a pre ľudí, veľmi ma baví a každý deň mi prinesie niečo nové. Byť realitným maklérom neznamená len predávať nehnuteľnosti, teší ma, že mnohým mladým ľuďom môžem pomôcť pri výbere ich prvého domova.

MAKLÉR
VIDEO

Referencie

ZÁKAZNÍKOV

Bol som maximalne spokojný. Byt predali rýchlo, fotky, video, prezentácia na sieťach boli perfektné. Prístup skvelý, vyšli mi vo všetkom v ústrety, poradili, ak som niečo nevedel. Pred rokom som cez nich kúpil garáž, takže viem posúdiť aj z pohľadu kupujúceho. Záleží im na tom, aby boli spokojné obe strany. Profi maklérska robota.


2 izbový byt s loggiou, novostavba Nová Terasa, ul. Fatranská
 

Naša spoločnosť ADLEROVA, s.r.o. realizovala predaj svojho projektu na Adlerovej ulici v Košiciach výlučne cez RK TOBI Real Košice, s.r.o.. Počas celého trvania projektu musím vyzdvihnúť profesionálny, ale pritom aj priateľský a otvorený prístup ako smerom voči budúcim klientom, tak aj vecný a odborný prístup smerom k investorovi. Disponujú širokým týmom kvalitných pracovníkov, dohľad a riadenie celého procesu predaja (od prvého kontaktu – až po odovzdanie bytov budúcim vlastníkom) majú pevne vo svojich rukách, na konci bola spokojnosť všetkých zainteresovaných.  Pri PRJ ADLEROVA sme využili aj hypotekárne služby partnerskej firmy Hypo - broker db, s.r.o., ktorá vďaka previazanosti na predajcov projektu vedela promptne reagovať na požiadavky klientov, minimalizoval sa informačný šum. O kvalitách oboch služieb svedčí hlavne to, že väčšina klientov, ktorí prišli do kontaktu s RK TOBI Real Košice využíva ich služby aj pri predaji svojich nehnuteľností, vrátane zabezpečenia HYPO – servisu. Krigler Peter, konateľ ADLEROVA, s.r.o.


3 izb. byt v novostavbe na Adlerovej v Košiciach
 

Hľadáte aj Vy ideálnu nehnuteľnosť? Napíšte mi

KONTAKT