Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Priestory pre vaše gastro podnikanie v komplexe Cassovar

14 €/m2/mesiac
Obec: Košice-Staré Mesto
Mestská časť: Kuzmányho sídlisko
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Gastro priestory

Podrobné informácie

INFO

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám EXKLUZÍVNE ponúka prenájom komplexne zrekonštruovaný priestor o rozlohe 91 m2, pre vaše gastro podnikaniekomplexe Cassovar. 

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť prenajať si komplexne zrekonštruovaný priestor o rozlohe 91 m2, ktorý sa nachádza v bývalej kantíne objektu Cassovar Komplex. Tento moderný multifunkčný komplex ponúka nielen obchodné a obytné priestory, ale aj možnosť využitia tohto konkrétneho priestoru na reštauráciu alebo iné podnikateľské aktivity.

V rámci rekonštrukcie bola do priestoru nainštalovaná nová presklenená stena, ktorá mu dodáva eleganciu a prestíž. Okrem toho bol vymenený celý systém klimatizácie za modernejší a úspornejší model. Priestor tak ponúka príjemné prostredie s ideálnou teplotou počas celého roka. Svetlotechnika bola tiež zmodernizovaná - teraz je tu nainštalované viacero svetelných zdrojov, ktoré zabezpečujú dostatočné osvetlenie pre pracovné činnosti aj relaxačnú atmosféru.

Vzhľadom na samostatne merané spotrebiče máte možnosť kontrolovať náklady na energie a optimalizovať ich podľa potreby. Navyše, tento priestor je bez plynu, čo eliminuje riziko úniku plynu a zabezpečuje vyššiu bezpečnosť pre Vaše podnikanie. Možnosť dovedenia vody do priestoru poskytuje flexibilitu pri jeho plánovaní, či už na gastronomické účely alebo iné služby.

Komplex Cassovar sa nachádza v geometrickom strede mesta Košice, čo zaručuje skvelú dostupnosť pre Vašich zákazníkov a návštevníkov 

Cena za prenájom tohto atraktívneho priestoru je 14 eur/m2 + DPH.

Neuniknite tejto jedinečnej príležitosti stať sa súčasťou prestížneho Cassovar Komplexu a rozvíjať svoje podnikanie v exkluzívnom prostredí! 

Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
91 m2

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac

KONTAKT

Podobné nehnuteľnosti

PONUKA