Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VAŠA REALITNÁ KANCELÁRIA

Dôvera, spoľahlivosť, empatia
ERIK TOBIARČIK, MSc.
  • lrm

ERIK TOBIARČIK, MSc.

  • realitný maklér
  • predajca developerského projektu LE LYS D'OR

Pochádzam z Košíc, ale desať rokov som strávil štúdiom a prácou v zahraničí – až som sa napokon vrátil a začal svoj profesionálny život v rodnom meste. V zahraničí som študoval biznis so zameraním na inovácie, a to v Dánsku a Číne. Asi aj toto štúdium je dôvod, prečo chcem vniesť do nášho realitného trhu trochu čerstvého vzduchu.

Po štúdiu prišiel čas na návrat a som veľmi rád, že som tak urobil. Môj počiatočný entuziazmus sa nevytratil po prvých neúspechoch. Práve naopak. Stupňuje sa a ja sa čoraz viac ponáram do sveta nehnuteľností a investícií.

Mám za sebou desiatky úspešných obchodov a v pred ma posúvajú hlavne spokojní klienti, ktorí oceňujú moju prácu. 

Keď práve nefotím alebo nepredávam byty, snažím sa žiť aktívne. Veľa času trávim najmä s manželkou a rodinou. Obľubujem turistiku a rôzne výlety – po dlhom čase strávenom v zahraničí som sa rozhodol spoznať všetky zákutia Slovenska.

MAKLÉR
VIDEO

Hľadáte aj Vy ideálnu nehnuteľnosť? Napíšte mi

KONTAKT